CovID-19

Europa: Liczba zgonów gwałtownie wzrosła o 1580 proc. po tym, jak EMA zatwierdziła „szczepionkę” na COVID dla dzieci

Zdjęcie: Shutterstock

15 lutego 2023

Zbrodnia stulecia właśnie nadchodzi

Źródło:
Martwe dzieci dla zysku: Po zatwierdzeniu przez EMA „szczepionki” na COVID dla dzieci, liczba zgonów w Europie wzrosła o 1580 proc.!


Zatwierdzenie „szczepionki” przeciwko COVID-19 dla dzieci było postrzegane jako promyk nadziei przez tych, którzy wierzą we wszystko, co mówią im media głównego nurtu (i nadal ich okłamują). I to pomimo tego, że w grupie poniżej 15. latków praktycznie nie było zgonów z powodu COVID-19. Bezlitosne narażanie biednych dzieci na eksperymentalne „szczepionki” dla czystego zysku jest przestępstwem.

Liczby, które przerażają 

Jednak ostatnie statystyki przekazane EuroMOMO przez oficjalne władze 27. krajów w całej Europie, w tym Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Hiszpanii i większości landów Niemiec, pokazują znaczny wzrost liczby zgonów wśród dzieci od czasu zatwierdzenia przez Europejską Agencję Leków (EMA) „szczepionki” przeciwko COVID-19 dla 12-15 latków w 2021 roku i dla 5-11 latków zaledwie kilka miesięcy później.

Rezultat tej zbrodni stulecia: liczby eksplodowały o 1580 proc. w porównaniu z tym samym okresem, w którym rzekoma „pandemia” osiągnęła swój szczyt, a zastrzyki COVID-19 nie były oferowane dzieciom. Ostrzegacze, tacy jak UNSER MITTELEUROPA i inne renomowane źródła, zostały obrzucone przez media głównego nurtu jako „zwolennicy teorii spiskowych”, „negujący koronawirusa”, „COVIDioci”, a nawet „naziści”.

Expose-news.com zebrał poniższe dane statystyczne wraz z wyjaśnieniami:

 • Przed zatwierdzeniem „szczepionki” przeciwko COVID-19 dla dzieci w Europie nie było w tej grupie nadmiernej liczby zgonów;
 • Według EuroMOMO w pierwszych 21 tygodniach 2021 roku zgonów było o 346 mniej niż oczekiwano, czyli było minus 346 lub 0 zgonów więcej.

źródło

 • Jednak gdy tylko EMA zatwierdziła „szczepionkę” przeciwko COVID-19 dla 12-15 latków w 22. tygodniu 2021 roku, liczba nadmiernych zgonów zaczęła znacząco rosnąć.

źródło

Wspomniany powyżej wzrost nadmiernej liczby zgonów oczywiście nie został ogłoszony w mediach głównego nurtu. Jednak nie było to zaskoczeniem dla osób takich jak NASZA EUROPA ŚRODKOWA, którzy byli już świadomi ukrytych szkód, jakie „szczepionka” przeciwko COVID-19 wyrządza dorosłym. Gdyby zostało to upublicznione przez media głównego nurtu, zamiast zostać zamiecione pod dywan, wywołałoby to wielkie zaniepokojenie wśród rodziców, którzy zdecydowali się zaszczepić swoje dzieci, ponieważ wierzyli we wszystko, co powiedziała im kłamliwa prasa, radio i telewizja. Odstraszyłoby to również innych rodziców od zmuszania ich dzieci do przyjęcia preparatu, którego nie potrzebowały i co było całkowicie zbędne, gdy Europejska Agencja Leków (EMA) zatwierdziła warunkowo „szczepionkę” przeciwko COVID-19 firmy Pfizer do użytku najpierw dla dorosłych, a zaledwie kilka miesięcy później dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

źródło

Mogłoby to zapobiec szokującemu do końca 2022 roku wzrostowi liczby zgonów dzieci w Europie. Jednak w obecnym kształcie decyzja o rozszerzeniu zezwolenia na stosowanie „szczepionki” przeciko COVID-19 w nagłych wypadkach na dzieci ma daleko idące konsekwencje. Jest to świadectwo priorytetów lobby szczepionkowego i nieludzkiego podejścia władz państwowych do zdrowia publicznego. Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci zostało tak lekkomyślnie zlekceważone, podczas gdy nadal kontynuowano kampanię szczepień, która nie zrobiła nic poza spowodowaniem powszechnych szkód poszczepiennych i przyniosła ogromne zyski wielkich koncernów farmaceutycznych. Według EuroMOMO w całym 2020 roku, w szczycie rzekomej pandemii, w Europie zmarło 466 dzieci mniej niż oczekiwano.

Jednak, jak wiemy, rzekoma „pandemia” tak naprawdę dotarła do Europy dopiero około marca 2020 roku.

Na nieszczęście dla władz, decyzja o szczepieniu dzieci jest jeszcze gorsza, ponieważ w szczytowym okresie rzekomej „pandemii” odnotowano 616 zgonów dzieci mniej.

W połączeniu z faktem, że trend ten utrzymywał się w 2021 roku, do czasu, gdy EMA przedłużyła zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach „szczepionki” przeciwko COVID-19 firmy Pfizer do stosowania u dzieci w wieku 12-15 lat, staje się jasne, dlaczego te liczby budzą poważne pytania, dlaczego rządy, organizacje pozarządowe organizacje, medyczne organy regulacyjne oraz finansowani przez podatników naukowcy i lekarze tak bardzo chcieli wprowadzić eksperymentalną terapię genową mRNA dla dzieci. Ale łotr zawsze myśli źle.

Liczby pokazują, że wirus SARS-CoV-2 nie stanowił żadnego zagrożenia dla dzieci i że było im jeszcze lepiej niż kiedykolwiek. Dlatego jest naprawdę niewiarygodne, że dzieci były narażone na eksperymentalne „szczepionki” ze znanymi skutkami ubocznymi i nieznanymi skutkami długoterminowymi.

Nagle śmierć eksplodowała

Niestety, po nagłym zatwierdzeniu „szczepionki” przeciwko COVID dla dzieci, między 22. tygodniem 2021 roku a 52. tygodniem 2022 roku odnotowano aż 1 953 zgony.

Dla porównania: między 22. a 52. tygodniem 2019 roku zarejestrowano 334 nadliczbowe zgony dzieci.

Tak więc między 22. tygodniem 2019 roku a 52. tygodniem 2020 roku w całej Europie było o 132 mniej zgonów niż oczekiwano wśród dzieci w wieku 0-14 lat. Pozwala nam to na bezpośrednie porównanie z danymi po zatwierdzeniu „szczepionki” przeciwko COVID-19. Jednak przy ujemnej liczbie nadmiernych zgonów zarejestrowanych przed zatwierdzeniem „szczepionki” przeciwko COVID-19 dla dzieci i u szczytu „pandemii” trudno jest określić dokładny wzrost nadmiernej liczby zgonów.

Procentowy wzrost 1 953 dodatkowych zgonów między 22. tygodniem 2021 a 52. tygodniem 2022 roku w porównaniu do -132 dodatkowych zgonów między 22. tygodniem 2019 a 52. tygodniem 2020 roku wynosi -1 580 proc. Oczywiście wiemy, że nadwyżka zgonów faktycznie wzrosła, a nie spadła, więc możemy powiedzieć, że nadwyżka zgonów wzrosła o 1 580 proc. / to jest o 16,8 razy. Można również przeliczyć -132 dodatkowe zgony w 19/20 na liczbę 1 i dodać tę samą różnicę do 1 953 dodatkowych zgonów w latach 21/22. Odpowiada to 2 086 dodatkowym ofiarom śmiertelnym. Wzrost nadmiernej liczby zgonów równa się zatem szokującemu i niewiarygodnemu wzrostowi o 208 500 proc. / 2 086 razy (!).

Ale niezależnie od tego, jak na to spojrzymy, zarówno liczby, jak i korelacja są jasne. Zatwierdzenie przez EMA „szczepionki” przeciwko COVID-19 dla dzieci doprowadziło do znacznego wzrostu nadmiernej liczby zgonów w Europie, chociaż liczba zgonów przed zatwierdzeniem była niższa niż oczekiwano.

Podsumowując, wzrost nadmiernej liczby zgonów w Europie od czasu zatwierdzenia „szczepionki” przeciwko COVID-19 dla dzieci rodzi ważne pytania dotyczące jej bezpieczeństwa i decyzji podjętych przez władze. Fakt, że władze nadal naciskają na szczepienia dzieci pomimo przytłaczających dowodów na to, że „szczepionka” jest szkodliwa, jest zarówno nieludzki, jak i zdradą zaufania publicznego.

Pociągnąć winnych do odpowiedzialności i powstrzymać szaleństwo

Konieczne jest natychmiastowe wszczęcie śledztwa w celu odkrycia przyczyn tej tragedii i pociągnięcia winnych do odpowiedzialności. Nie możemy pozwolić, aby to trwało dłużej. Bezpieczeństwo i dobro naszych dzieci muszą być naszym najwyższym priorytetem. Musimy domagać się przejrzystości, odpowiedzialności i zakończenia trwających eksperymentów ze „szczepionkami” mRNA na naszych dzieciach. Nadszedł czas, aby rodzice, nauczyciele i pracownicy służby zdrowia zjednoczyli się i zajęli stanowisko przeciwko tej niszczącej rzeczywistości.

Tutaj znajdziesz więcej części naszej serii „Zbrodnia stulecia jest dopiero odkrywana”:

 • Część 24 : Amerykańscy badacze i byli uczniowie Corony analizują oszustwo
 • Część 23 : Bawaria musi spłacić kary koronowe
 • Część 22 : Początek masowych zgonów – rząd potwierdza gwałtowny wzrost liczby zgonów o 1356 proc.
 • Część 21 : 100 proc. przymusowo „zaszczepionych” żołnierzy zapada na COVID częściej niż reszta populacji
 • Część 20 : „Spodziewane większe szkody poszczepienne” trafiły do głównego nurtu
 • Część 19 : Mega skandal: Szczepienia wybuchają podczas przesłuchania kierownika firmy Pfizer przed Komisją Europejską – media głównego nurtu tuszują zbrodnie stulecia
 • Część 18 : Anglia/Walia: Nadmierna śmiertelność eksploduje – plus 1600 zgonów w ciągu zaledwie jednego tygodnia
 • Część 17 : Australia: Gwałtowny wzrost refundacji szczepionek – ponad 80 razy wyższy niż w 2021 r.
 • Część 16 : Australia wycofuje się – Środki-terror były pomyłką
 • Część 15:  USA – Dzieci nie są już odporne na grypę – Eksploduje hospitalizacja
 • Część 14 : Sianie paniki ze zdjęciami na początku „pandemii”, teraz
  ujawnione jako celowe oszustwo
 • Część 13 : Rząd federalny pali 800 milionów masek
 • Część 12 : Biontech/Pfizer+Moderna odrzucają „badanie” recenzji
 • Część 11 : Rozpoczyna się umieranie – Dramatyczna nadwyżka śmiertelności w krajach objętych szczepieniami
 • Część 10: Bardziej niebezpieczny przebieg korony u zaszczepionych osób dotarł do mediów głównego nurtu
 • Część 9 : Statystyki zgonów z powodu koronawirusa RKI nie odzwierciedlają rzeczywistości
 • Część 8 : Lauterbach przyznaje, że osoby zaszczepione chorują szybciej
 • Część 7 : Oddziały intensywnej terapii nieproporcjonalnie zajęte przez „uodpornionych”.
 • Część 6 : Lauterbach w końcu przyznaje się do „poważnych skutków ubocznych”, które „są śmiertelne”.
 • Część 5 : Oszustwo obejmujące miliardy w centrach testów koronowych
 • Część 4 : Teraz nawet media głównego nurtu demontują Lauterbacha i karzą go kłamstwami
 • Część 3 : Odporność obniżona z powodu środków ochronnych
 • Część 2:  „Szwedzki sposób” pojawił się w mediach głównego nurtu
 • Część 1 : Szkody poszczepienne uderzyły w media głównego nurtu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *