CovID-19Szczepionki

Francuska genetyk negatywnie o tzw. szczepionkach mRNA

Alexandra Henrion-Caude, światowej sławy naukowiec w dziedzinie genetyki, napisała książkę pt. „Uczniowie czarnoksiężnika.Czego nie wyjawia się o mRNA”. Została ona wydana we Francji 7 marca 2023 i już w pierwszym miesiącu sprzedała się aż w 100 tys. egzemplarzach. Autorka jest znawcą tematu RNA, kierowała wieloma projektami badawczymi, odkryła istnienie RNA mitomiR który jest związany z mitochondriami w komórce, jest laureatką prestiżowej nagrody Eisenhower Fellowship w Stanach zjednoczonych w 2013 roku.

Nasz własny informacyjny czyli przekaźnikowy RNA (mRNA) powstaje dokładnie na matrycy DNA z jądra komórki i przenosi informację genetyczną do rybosomów komórki aby w rybosomach powstało białko o kolejności aminokwasów dokładnie zaprogramowanej w naszym DNA, z kolei te białka dokładnie budują nasz organizm i tworzą min. złożone procesy metaboliczne.

W książce naukowiec dzieli się tym że temat RNA czyli kwasów rybonukleinowych których jest mnogość rodzajów jest jeszcze słabo poznany nauce. Na przestrzeni 20 lat próbowano usilnie stworzyć leki na raka na bazie mRNA i wszystkie te próby zakończyły się porażką. Przedstawia konkretne badania w tym temacie.

Obecny niedopuszczalny eksperyment na ludzkości w postaci tzw. szczepionek mRNA również prowadzi do opłakanych konsekwencji. Do organizmu jest wprowadzony sztuczny mRNA który koduje obce dla nas białko wirusa SARS-Cov2 zapakowane w toksyczne nanolipidy ALC i SM-102 (dotąd były zakazane do użytku na ludziach) których zadaniem jest przenieść mRNA do wnętrza naszych komórek żeby w rybosomach naszych komórek powstało białko kolca wirusa. W badaniu przedklinicznym na myszach z 20.11.2021 – 80 % zwierząt nie żyło już po 24 godzinach (!)

Szokiem jest lista tysięcy ciężkich powikłań u ludzi z tajnych dokumentów Pfizera które chcieli utajnić na 75 lat a które wyrokiem sądu w Stanach Zjednoczonych musieli ujawnić na wniosek amerykańskich naukowców, wśród nich są wady genetyczne ponieważ mRNA, jak udowodnioniono w badaniach naukowych, może w naszych komórkach ulegać tzw. odwrotnej transkrypcji czyli przekazywania informacji genetycznej wszczepionego obcego nam mRNA na nasz DNA czyli prowadzić do zmiany naszego genomu (!).

Poniższym wywiadem chcemy zachęcić Państwa do przeczytania tej książki która jest obecnie w tłumaczeniu na język polski i niedługo się ukaże. Przedstawimy wtedy jej fragmenty także na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *