Bez kategorii

Gdyby Dr. Andrew Hill, który przeprowadził meta-analizę skuteczności Iwermektyny w Covid-19 dla WHO, zachował się „jak trzeba”, mógłbył zapobiec 85% światowych zgonów – uzasadnia Dr Tess Lawrie

Wstrząsający film o korumpowaniu uczonych stających przed wyborem, kariera, albo wykęcie, w zależności od tego, czy poddadzą się woli kartelu, czy zdecydują bronić prawdy

W dzisiejszym odcinku blogu niezłomnych uczonych przedstawiam Dr Tess Lawrie z Bath, UK, dyrektorkę własnej firmy wykonującej meta-analizy na rzecz agencji zdrowia, w tym WHO. Wysłuchawszy w grudniu 2020 wystąpienia Dr Korry w Senacie USA, przedstawiającego dane o niesamowitej skuteczności Iwermektyny w leczeniu Covid-19, Dr Lawrie i jej zespół przeprowadziła własną meta-analizę badań tego leku, stwierdzając jego (średnio, w zależności od etapu leczenia) 80% skuteczność w zapobieganiu zgonów.

O istnieniu taniego, bezpiecznego leku, który w ciągu 2 miesięcy może zakończyć cierpienie ludzkie z powodu Sars-Covi-2, Dr Lawrie natychmiast poinformowała Premiera UK Borysa Johnsona. Nie dostawszy odpowiedzi, uczona zorganizowała panel ekspertów z całego świata, którzy wspólnie przeanalizowali dane i wydali wspólne oświadczenie o zaleceniu natychmiastowej dystrybucji Iwermektyny.

https://bird-group.org (Wobec tej historii, nie czuję się aż tak źle, że ja nie zdołałam zwrócić uwagi naszego rządu na ten lek informacją tego samego dnia o wystąpieniu Dr Korry z 5 grudnia 2020 roku, oraz o dalszych uaktualnieniach wiedzy na temat skuteczności Iwermektyny, w tym powiadamiając o wynikach otrzymanych przez Dr Lawrie i popartych przez panel BIRD.)

Poczatkiem 2021 roku WHO zleciło meta-analizę Iwermektyny Dr Andrew Hill, który początkowo z entuzjazmem informował o skuteczności tego preparatu, z listy podstawowych leków WHO, w nieformalnych kontaktach z Dr Korry, Dr Lawrie i Dr Marikiem, Dr Andrew Hill z Liverpool University.

I potem coś się stało.

Dr Hill, na podstawie tej samej bazy danych, która jednoznacznie przekonywały go kilka dni wcześniej o niesamowitym potencjale leku, wyciągnął wniosek blokujący użycie Iwermektyny. A powszechna dystrybucja Iwermektyny mogła była zakończyć pandemię na świecie w dwa miesiące, tak jak to dzisiaj ma miejsce w Zimbabwe czy Kenii. Tymczasem w ostatecznie opublikowanej meta-analizie zimą 2021, Dr Hill użył formułki: dostępne dane są nie dość dobre – potrzebne dalsze badania.

Więcej w dokumencie … A letter to Andrew Hill. https://www.oraclefilms.com/alettertoandrewhill

Nota bene, formułka „nie dość dobry” jest znakomicie znana wśród polskich profesorów piszących recenzje. Tajemnicę poliszynela o istnieniu „tendencji pisania recenzji na telefon” w polskiej akademii w wywiadzie dla Spraw Nauki swego czasu (2007 lub 2008 pisze z głowy) zwerbalizował prof. Tadeusz Kaczorek, były przewodniczący poprzedniczki dzisiejszej Rady Doskonałości Naukowej. Niestety, nie słyszałam, aby cokolwiek zrobiono, by zmienić te zwyczaje. Taki poziom morale w polskim środowisku naukowym, niewątpliwie wpłynął na przebieg pandemii w naszym kraju. W szczególności pozwolił na blokowanie skutecznych terapii i niszczenie oddanych prawdzie i pacjentom lekarzy, poczynając od jedynego polskiego lekarz, Dr Przemysława Bodnara, który opracował terapie wczesnego leczenia Covid-19, opartą o tani lek dostępny w Polsce – Amandatynę. Niestety polscy profesorowie, jak zwykle milczą, widząc wokół siebie nieprawość, choć wszyscy mają kwalifikacje do oceniania prac kolegów z innych dziedzin. Tak funkcjonuje RDN, gdzie prezydium złożone z przedstawicieli wszelkich dyscyplin, w wypadku kontrowersji ocenia jakość recenzji z dowolnej specjalności. Podobnie działa elita spośród elit profesorskich, prezydium PAN, które wbrew naukowym faktom, za to zgodne z dominującą narracją, wydaje oświadczenia typu: „mamy skuteczną ochronę przeciw Covid-19. Są nimi szczepionki. (Komentarz na stronie „https://psnlin.pl/nasze-dzialania,wniosek-psnlin-do-polskiej-akademii-nauk-o-udostepnienie-informacji-publicznej,27,38.html?page_number=5). Podobnie, jak nie znalazło potwierdzenia w faktach przewidywanie profesora – członka Rady Medycznej z grudnia 2021, że w zimie 2022 będzie 1 500 000 hospitalizacji i pandemia nieszczepionych. Tymczasem dzisiaj, mimo przybycia dwa i pół miliona nisko wyszczepionych Ukraińców, jest ok 4 000 hospitalizowanych, z czego duża część to hospitalizacje przypadkowe, wykryte już po przybyciu do szpitala z innego powodu, w tym ok 250 zajętych respiratorów i utrzymujący się silny trend spadkowy. Najnowsze dane z BASIW 28 marca 2022 to przeszło dwukrotnie większa liczba zakażeń Covid-19 wśród zaszczepionych, niż niezaszczepionych (71% vs 29%), oraz rosnący trend procentowy zgonów wśród zaszczepionych – 44% (48/110), co odpowiada trendom we wszystkich innych krajach europejskich. W Anglii Szkocji, Irlandii, czy Danii umiera już dzisiaj proporcjonalnie więcej wśród zaszczepionych, niż jest ich procentowo w populacjach. Co się dzieje?

Poniżej zdjęcie ekranu z bazy BASIW. Wchodzac tam proszę dostosować sobie okres, na jaki Państwo patrzycie. Po otwarciu pojawiają się bowiem dane z całego okresu szczepień, a nie tylko z 2022.

Z ostatniej chwili o A.H.

https://trialsitenews.com/an-interview-with-nick-hudson-chairman-of-the-pandemic-research-group-panda-after-his-twitter-ban/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *