CovID-19

W ciągu 2 miesięcy sześć nagłych zgonów w świecie lotniczym

6 stycznia 2023 roku

W listopadzie i grudniu 2022 roku doszło do serii niewyjaśnionych nagłych zgonów w lotnictwie. 3 listopada ubiegłego roku pilotka Nicole Chang-Leng zmarła nagle i niespodziewanie w wieku 45 lat. Była pierwszą kobietą pilotem linii Air Seychelles (Seszele).

19 listopada pilot linii lotniczych American Eagle, Patrick Ford, stracił przytomność wkrótce po starcie. Niedługo potem zmarł w szpitalu.

Steward Gulf Air, Yasser Saleh, doznał zawału serca 22 listopada i zmarł. Samolot musiał awaryjnie lądować, aby Yasser mógł otrzymać pomoc medyczną, ale po przylocie stwierdzono jego zgon.

31-letnia stewardesa niemieckich linii lotniczych Condor, Michelle Märkisch, zmarła nagle i niespodziewanie 4 grudnia.

15 grudnia drugi pilot Edelweiss Maurizio Liberatore zmarł niespodziewanie w wieku 27 lat.

Stewardesa Air Albania Greta Dyrmishi, lat 24, zasłabła 21 grudnia i zmarła po wylądowaniu w Londynie.

Grupa Airliners for Humanity, do której należy Aviation Collective, uważa, że ​​incydenty te powinny zostać dokładnie zbadane. Neurolog Jan Bonte zgadza się z tym wnioskiem:

Trzeba to dokładnie zbadać. Personel linii lotniczych jest badany co roku, więc osoby te są wyjątkowo zdrowe. Co było nie tak z tymi ludźmi, że nagle umarli? Powinny to wyjaśnić sekcje zwłok i histologia – pisze Bonte. Kiedy prowadziłem sprawę przeciwko KLM, już im powiedziałem, że tak się stanie. I tak to się dzieje. Teraz musimy dowiedzieć się, co było przyczyną nagłej śmierci tych osób – tłumaczy neurolog. Jeden z pilotów, których znam, powiedział mi, że to niezwykłe. Teraz, u schyłku swojej 30-letniej kariery, opowiada o dwóch przypadkach. To naprawdę niezwykłe – podkreśla Bonte.

Link do tekstu:

Źródło filmu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *